SK CZ
Ponúkané služby
Hotely
Pobyty
Akciové pobyty
Hlavné menu
Úvod
Novinky
História kúpeľov
Liečba a liečebné procedúry
Fotogaléria
Doprava a poloha
Okolie a turistika
Kontakt
Odkazy
Zaujímavé odkazy
Wellness pobyty
Liečebné pobyty

Hotely v Kúpeľoch Bojnice

Liečebný dom Bôrina

Liečebný dom Bôrina

Liečebný dom Baník ponúka svojim hosťom ubytovanie, stravovanie a kompletnú liečebnú balneoterapiu. Od Liečebného domu Mier je vzdialený cca 300 m. Ubytovanie poskytuje v komfortne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izbách.
Voľný čas je tu možné stráviť prechádzkami v kúpeľných parkoch, kúpaním na neďalekom termálnom kúpalisku Čajka či posedením v kaviarni. Pre priaznivcov športu sú k dispozícii tenisové kurty.
Liečebný dom Mier

Liečebný dom Mier

Liečebný dom Mier ponúka svojim hosťom ubytovanie, stravovanie a pocedúry pod jednou strechou. Nachádza sa v centre kúpeľného parku a je prepojený s liečebným domom Lysec spojovacou chodbou. Okrem iného sa tu nachádzajú ordinácie lekárov, kompletná balneoterapia, vonkajší bazén s protprúdom, vnútorný relaxačný bazén, sauny a fitness.
Ubytovanie je zabezpečené v jedolôžkových a dvojlôžkových, štandardne zariadených izbách a apartmánoch. V blízkosti hotela sa nachádza termálne kúpalisko Čajka.
Liečebný dom Lysec

Liečebný dom Lysec

Liečebný dom Lysec postavený v roku 2008 je kompletne a štýlovo zariadený liečebný dom, ktorý okrem ubytovania a stravovania, poskytuje aj liečebné procedúry. Základom liečby je prírodná, liečivá, hudrogén - uhličitanovo - síranová, vápnikovo - horčíková hypotonická akratoterma s teplotou vody od 28 - 52 ºC.
Ubytovanie je poskytované v dvojposteľových izbách a apartmánoch so štandardným vybavením: kúpeľňa so sprchou a wc, telefón, chladnička, trezor, fén, župany. Izby nie sú kliamtizované. V hoteli sa tiež nachádza priestranná jedáleň a kaviareň s výhľadom na nádherný park. Liečebný dom je prepojený spojovacou chodbou s liečebným domom Mier.
Liečebný dom Gabriela

Liečebný dom Gabriela

Liečebný dom Gabriela poskytuje ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách 1. kategórie. Izby disponujú štandardným vybavením (kúpeľňa, wc, sprchový kút, TV so sat. príjmom, chladnička). Liečebný dom poskytuje svojim hosťom len ubytovanie, na stravovanie a procedúry je potrebné dochádzať cca 100 m do liečebného domu Baník. Klienti sa hlásia na recepcii hotela Baník.
Liečebný dom Lux

Liečebný dom Lux

Liečebný dom Lux sa nachádza v centre kúpeľného parku a svojim hosťom poskytuje len ubytovacie služby. Strava ako aj liečebné procedúry sú poskytované v LD Mier, ktorý je vzdialený len 50 m. Ubytovanie je poskytované je v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách vybavených sprchou, sociálnym zariadením, TV so satelitným príjmom, chladničkou a telefónom.
Liečebný dom Slávia

Liečebný dom Slávia

Ubytovacie zariadenie leží v centre kúpeľného parku. Svojim hosťom poskytuje len ubytovacie služby v dvanástich štandardne zariadených dvojlôžkových izbách. Stravovanie a procedúry sú poskytované v neďalekom liečebnom dome Mier (cca 50 m). Zariadenie nemá vlastnú recepciu, hostia sa hlásia na recepcii v LD Mier. Okolie poskytuje možnosti turistických vychádzok, návštev Hornonitrianskeho banského skanzenu, kúpanie sa neďalekom termálnom kúpalisku Čajka, návštev Bojnického zámku či lyžovanie v neďalekých lyžiarskych strediskách (Remata, Fačkovské sedlo - Kľak, Poruba pri Prievidzi).
Liečebný dom Zobor

Liečebný dom Zobor

Liečebný dom Zobor svojim hosťom ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách I. kategórie. Všetky izby disponujú štandardným vybavením (kúpeľňa, wc, sprchový kút, telefón, TV so satelitným príjmom a chladnička). Je vzdialený len 100 m od liečebného domu Mier, v ktorom sú poskytované procedúry a stravovanie. Hostia sa hlásia na recepcii v liečebnom dome Mier.
Liečebný dom Kľak

Liečebný dom Kľak

Liečebný dom Kľak situovaný len 50m od liečebného domu Mier, poskytuje svojim návštevníkom štandardné ubytovanie v dvojposteľových izbách zariadených kúpeľňou, wc, sprchovým kútom, telefónom, TV so satelitným príjmom a chladničkou. Stravovanie ako aj procedúry sú poskytované v neďalekom liečebnom dome Mier, kde sa nachádza aj centrálna recepcia.
Liečebný dom Tribeč

Liečebný dom Tribeč

Liečebný dom Tribeč, vzdialený cca 250 od Liečebného domu Baník, poskytuje svojim hosťom ubytovanie v dvojlôžkových izbách I. kategórie. Izby sú štandardne vybavené kúpeľňou so sprchovým kútom, wc, telefónom, TV so satelitným príjmom a chladničkou. Stravovanie a procedúry sú poskytované v LD Baník. Hostia sa hlásia na recepcii hotela Baník.
Liečebný dom Ploska

Liečebný dom Ploska

Ubytovacie zariadenie leží v centre kúpeľného mesta.
Jeho hlavnými výhodami sú umiestnenie v prírode, blízkosť termálnych kúpalísk, tiché okolie.
Je zvlášť vhodné pre relaxačné a liečebné pobyty, kúpeľné pobyty.
1 2  »

 

 

 

Hotely

Pobyty

Akciové pobyty